درباره ما

هلدینگ آجر تک

فروش آجر نمای آجرتک
فروش آجر نمای آجرتک

هلدینگ آجر تک

هلدینگ اجر تک از سال ۱۳۷۹در صنعت تولید و توضیع انواع آجرنما وسنگ نما فعالیت مستمر داشته و باتوجه به سابقه و رضایتمندی مشتریان محترم این مجموعه توانسته در زمینه متریال ساختمانی به جایگاه صادرات برسد. این مجموعه با بیش از دو ده فعالیت درزمینه ساختمان و آگاهی و شناخت کافی از نیازهای مشتریان گرامی آماده ارایه هرچه بهتر محصولات با نازلترین قیمتها وبا کیفیت بر تر دربین برندهای همکار می باشد .
مشتریان گرامی در صورت نیاز به هرنوع محصول از جنس تیغه ،لفتون،سقفی،سفال، سه گل ،فندله،سفالیت ،اجرنما نسوز (شاموتی،سفید،انگلیسی،طوسی، مشکی)میتواند با همکاران ما در قسمت فروش تماس گرفته ودرصورت کسب رضایت از نحوه قیمت و زمان تحویل واگاهی از درجه یک بودن. اجناس اقدام به خرید از مجموعه نمایند آ
 • آجر آنتیک

  آجر آنتیک دکوراتیو  ساخته شده از مواد بتن پلیمری مقاوم در برابر سرما و گرما  و تمامی عوامل محیطی گزینه ای مناسب برای مناطق سردسیر و گرمسیر میباشد که طول عمر بسیار بالایی دارد
 • آجر انگلیسی پلاک 3.5

  آجر انگیسی یکی از آجرهایی است که بهترین زیبایی بصری را برای نمای ساختمان شما ایجاد می کند.آجر انگیسی در رنگ و ابعاد متنوع ساخته و پخت می شود.
 • آجر خشت دستی

  آجر خشت دستی یا بعبارتی دیگر آجر دستی از زیر مجموعه آجر دکوراتیو داخلی است.این آجر یکی از مصالح ساختمانی ست که بوسیله دست و نه به طور اتوماتیک تولید می شوند.
 • آجر رستیک

  لغت روستیک (رستیک) در واقع معنایی نزدیک به روستا دارد. آجرهای رستیک به این دلیل با نظم و هماهنگی و با خلل و فرج‌های زیادی تولید می‌شوند که شبیه به کوه یا صخره تولید شوند. در واقع شما با خرید آجرهای رستیک یک‌تکه از کوه را به ساختمان خود می‌چسبانید! اما این تکه‌هایی از کوه یا طبیعت، نمای بیش از اندازه زیبا به ساختمان شما می‌دهد.
 • آجر سفید

  این آجر یکی از نمونه آجرهای ارائه شده در این مجموعه می باشد.از آجر نسوز سفید رنگ نما معمولا در نمای خارجی ساختمان استفاده می شود.
 • آجر شاموتی

  آجر شاموتی، با نام لاتین chamotte brick، طرحی مدرن و زیبا از آجرهای نسوز است. ماده اصلی تشکیل دهنده این آجرها، خاک شاموت است.

راه های ارتباطی با ما:

شعبه مرکزی:

محل ما

اصفهان - خیابان شیخ صدوق شمالی- خیابان میر- جنب پل هوایی- مجتمع پاراکس-،واحد s2

ایمیل

آواتار موبایل
منو اصلی x
X
آیا نیاز به کمک دارید؟(پشتیبانی آجر تک)